Спартак/Плевен/ загуби от Етър/Велико Търново/ с 3:0

23:17, 28 авг 16 / Спорт 25 318 Шрифт:
 Спартак/Плевен/ затуби с 3:0 от Етър/Велико Търново/ във футболното първенство на Втора професионална лига във Велико Търново, в среща от 4-ия кръг на първенството.

"Етър" постигна надмощие още в първото полувреме на мача. В средата на първата част Николай Цветков изненада плевенския страж с далечен удар и топката се укроти в мрежата. Десетина минути преди почивката Джихат Кямил по идентичен начин удвои резултата.

В началото на втората част треньорът на плевенчани Диян Дончев направи три промени. Отборът му заигра по-нападателно, но това не повлия благоприятно на резултата. Осигурили си достатъчен аванс , "Етър" действаха по-спокойно, но при всяка възможност организираха бързи контраатаки. При една от тях Цветомир Тодоров направи победата им категорична – 3:0.