Младшата на „Черно море“ и „Левски-Раковски“ не се победиха

17:19, 07 май 16 / Спорт 25 290 Шрифт:
Младшата възраст на „Черно море“ и „Левски-Раковски“ си поделиха по точка в София. „Моряците“ на Георги Попов завършиха при равенство 1:1 със съперниците си в мач от 31-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Главен рефер на срещата беше Йото Гарабедов, помагаха му Димитър Димитров и Мартин Александров.

Двубоят се игра на тежък терен и това затрудни действията и на двата отбора. Варненци започнаха по-активно, но в 20-ата минута получиха гол във вратата си при една бърза контра. В 35-ата минута обаче Ивелин Маджаров изравни, като засече с глава центриране от ъглов удар на завърналия се след контузия Илиан Илиев. След почивката домакините отново разчитаха само на контраатаки, а два пропуска за „моряците“ направи Кристиян Арсовски. Пред клубния сайт наставникът Георги Попов сподели, че е не е доволен от показаното срещу не особено класен съперник. Според него многото брак в средата на терена и липсата на мотивация са основните причини да не се поздравят с успех.

В следващия кръг „Черно море“ приема на свой терен „Левски“. Двубоят е на 15 май от 10,30 ч. на стадиона под Аспарухов мост.

„Черно море“: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Виктор Христов, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Ивелин Маджаров, Мартин Станков, Никола Тодоров (60 - Даниел Димов), Илиан Илиев (55 - Влад Михайлов), Венцислав Анастасов (50 - Данаил Димов), Калоян Диев (65 - Дейвид Венциславов)