Сребро и два бронзови медала взеха бургаските кикбоксьори на държавно първенство

10:09, 18 май 16 / Спорт 25 319 Шрифт:
Кикбоксьорите от бургаския клуб "Аякс" спечелиха сребърен и бронзов медал на държавното първенство в Нова Загора в стиловете К-1 и фулконтакт, съобщиха от Община Бургас.

Вицешампион стана Красимир Петров при мъжете в категория до 91 кг. На финала в стил К-1 възпитаникът на треньора Йордан Дичев загуби по точки в равностоен двубой срещу двукратния световен шампион Християн Тотев от СК"Шуменска крепост".

Носители на бронзови отличия станаха Мако Кеджеджан в кат.до 71 кг също в стил К-1 и Яни Димитров в същата категория в стил фулконтакт.

Двама от бойците на СК"Аякс" - Мако Кеджеджан и Михаил Динев ще участват на професионална Гала вечер на 27 май във Варна.