Младшата на „Черно море“ допусна неприятен обрат срещу „Лудогорец“

17:44, 18 май 16 / Спорт 25 319 Шрифт:
Младшата възраст на „Черно море“ записа загуба от „Лудогорец“ в Разград. „Моряците“ на Георги Попов отстъпиха с 2:4 на лидера във временното класиране в отложен мач от 22-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години.

Двубоят започна отлично за „моряците“, които доминираха през първото полувреме и отбелязаха два гола. В 14-ата минута Дейвид Венциславов откри резултата, като засече с глава центриране на Мартин Станков, а в 21-ата Никола Тодоров се разписа директно от пряк свободен удар. След почивката обаче домакините стигнаха до пълен обрат. „Моряците“ пък трябваше да доиграят мача с човек по-малко заради червен картон.

За клубния сайт треньорът на „Черно море“ Георги Попов заяви, че е доволен от показаното през първото полувреме, но не и след почивката. Според него третото попадение на разградчани е било от засада и се е оказало преломния момент в мача, както и изгонването на Дейвид Венциславов веднага след това.

„Черно море“: Иван Дюлгеров, Мартин Станков, Виктор Христов, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Никола Тодоров (65 - Ивелин Маджаров), Емил Янчев, Румен Касабов (84 - Влад Михайлов), Венцислав Анастасов (40 - Георги Георгиев), Дейвид Венциславов, Калоян Диев (40 - Данаил Димов)