БК "Мизия 80" отборни шампиони на турнира "Александър Владимиров"

13:36, 21 май 16 / Спорт 25 490 Шрифт:
Домакините от Боксов клуб "Мизия 80" станаха отборни шампиони на турнира "Александър Владимиров" и Купа "Мизия 80", проведени в Плевен на 20 и 21 май.

Възпитаниците на световния шампион Александър Владимиров спечелиха в битки общо 26 медала, от които 6 златни, 16 сребърни и 4 бронзови.

В отборното подреждане втори останаха "Локомотив" София с 10 отличия - 5 златни, 3 сребърни и 2 бронзови. Трети са Локомотив "Русе" с 8 медала - 2 златни и 6 бронзови. ЦСКА са следващи в класирането със 7 медала, следват ги отборите на "Спартак"Плевен и Първенец, които записаха в актива си по 2 отличия.

Седмата позиция бе поделена между "Бокс за всички" София, "Капитан Петко войвода" София и "Ботев" Пловдив, които имат по един медалист.